30 października Szkolne Koło Wolontariatu, działające w ramach Samorządu Szkolnego, zakończyło zbiórkę karmy dla potrzebujących zwierząt ! Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wielkim sercom udało się nam zebrać sporą ilość karmy i przysmaków. Zebrane dary zostały przekazane do schroniska w Katarzynie, gdzie z pewnością pomogą wielu psom i kotom przetrwać nadchodzące chłodne dni.
Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy włączyli się w tą inicjatywe. To piękny dowód, że razem możemy zrobić coś dobrego dla tych, którzy sami o pomoc poprosić nie potrafią.