„Wolność nie jest dana raz na zawsze – trzeba ją pielęgnować.”
Delegacja naszej szkoły wraz z pocztem sztandarowym wzięła udział w Gminnych Obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie przygotowali program artystyczny złożony z pieśni i poezji patriotycznej, który wzbogacił uroczystość i nadał jej wyjątkowy charakter. Występ młodzieży był pięknym świadectwem pamięci o historii oraz dowodem, że wartości wolności i miłości do Ojczyzny pozostają żywe w sercach młodego pokolenia.
Więcej informacji i zdjęć na stronie Urzędu Gminy Słupca:
relacja Echo Słupca
- https://www.facebook.com/share/v/17YiK9PYcd/
- https://www.echoslupcy.net/post/gmina-s%C5%82upca-uczci%C5%82a-%C5%9Bwi%C4%99to-niepodleg%C5%82o%C5%9Bci
oraz na naszym FB