Aktualności PM
Nasze przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności wokalno-taneczne na festynie "Powitanie Lata " z Gminą Słupca
- 22.06.2026 07:16
- .
Nasze przedszkole w dniu 20.06 zaprezentowało swoje umiejętności wokalno - taneczne na Festynie "Powitanie Lata ", którego organizatorem była Gmina Słupca.
Przedszkole zaprezentowało się piosenką "Już lato", natomiast dziewczynki z grupy starszaków zaprezentowały swoje umiejętności taneczne w utworze "Waka waka " Shakira.
Pomimo wysokiej temperatury nasze przedszkolaki spisały się na medal. Jesteśmy bardzo dumni ...



- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły


